RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Prevádzkové objekty na predaj Trnava nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Prevádzkové objekty na predaj Trnava. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Detail reality číslo:AR-0021-102585
Zmenené:7. 9. 2020  Vložené:24. 7. 2020

VIVAREAL* IBA u NÁS v PONUKE!!! ZABEHNUTÝ PREVÁDZKOVÝ AREÁL, priemyselná časť Trnavy

IMG_9119[1]
IMG_9076
IMG_9077
IMG_9078
Kontaktné údaje Skryť kontakty

Kontaktné údaje

VIVAREAL,s.r.o.

 • Adresa Sídlo: Petra Pázmaňa 3740/30, TT Prev.: Radlinského 6, Trnava, IČO: 36273848, Spoločnosť VIVAREAL s.r.o. je zap. v OR OS Trnava, vložka číslo: 17356/T
  91701 Trnava
 • Telefón 0918 5 11111, 0905 246 246
 • Kontaktná osoba Ing. Vaháliková Miroslava
 • E-mailvivareal@vivareal.sk
 • Hovoríme en   de   ru   fr
Mám záujem Skryť formulár

Mám záujem

Meno a priezvisko
 
E-mail

Telefón

Správa pre realitnú kanceláriu
 

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 

Opíšte kód z obrázku 
 • Druh Stredný prevádzkový areál / predaj
 • Obec Trnava (Okres Trnava)
 • Ulica Priemyselná
 • Cena 499 000,00 EUR
 • Veľkosť 1 370 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj plne zabehnutý prevádzkový areál v priemyselnej časti mesta Trnava. Objekt pozostáva z dvoch hlavných častí a to predajne so skladom a certifikovanej autoumyvárne.
Budovy sa nachádzajú na širokom pozemku s výmerou cca 1370m2, napojené sú na všetky IS(voda, elektrina, plyn, kanalizácia). autoumyváreň má navyše vlastnú čističku. Svojou polohou je areál ideálne dostupný nákladnou aj osobnou dopravou nachádza sa na frekventovanej komunikácii (Priemyselná ulica), v blízkosti cca 1km je výjazd na diaľnicu D1 a rýchlostnú komunikáciu R1.
Konštrukcia objektu je kovová so sendvičovým systémom, (možnosť rozšírenia, zmenšenia, prípadne rôznych úprav veľmi jednoduchým a rýchlim spôsobom)
Areál je celý oplotený s dvoma prístupmi z hlavnej cesty toho času parkovanie pre cca 20-25 automobilov.
Ideálna investícia či už pre samotného vlastníka pre svoje podnikanie, alebo novému vlastníkovi vieme zabezpečiť dlhodobého a spoľahlivého nájomníka.

Kúpa je možná aj na H.Ú. s ktorého vybavením Vám rád pomôže náš exkluzívny certifikovaný finančný poradca.

CENA: 499 000,- EUR vrátane služieb a provízie RK

SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie HÚ a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie.

V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária.
Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po vybavenie hypotekárneho úveru certifikovaným finančným poradcom, spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, a prevod nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti