RSS Stavebný pozemok na predaj Bohdanovce nad Trnavou  VIVAREAL,s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Bohdanovce nad Trnavou  VIVAREAL,s.r.o. Family-house lot na sale Bohdanovce nad Trnavou  VIVAREAL,s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Bohdanovce nad Trnavou  VIVAREAL,s.r.o. Családiház telek na eladás Bohdanovce nad Trnavou  VIVAREAL,s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

VIVAREAL* AKTUÁLNE!!! KRÁSNY POZEMOK so starším domom, výmera 1250m2, obec Bohdanovce nad Trnavou

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Bohdanovce nad Trnavou
Ponúkame na predaj starý rodinný dom vhodný na kompletnú rekoštrukciu, prípadne asanáciu. Dom sa nachádzana pozemku s výmerou 1250m2, v prednej časti šírka pozemku 28m v zadnej časti 22m. Dispozične dom pozostáva z podbránia( možnosť parkovania auta), dvoch izieb otočených do ulice, kuchynky, špajze, kúpelne a hospodárkych priestorov. Dom je z časti podpivničený, pivnica je klembová. IS...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 1 250 m2 Bohdanovce nad Trnavou Detail 72 000,00 EUR (2 169 072,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia