RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Malženice nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Malženice. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Detail reality číslo:AR-0021-102897
Zmenené:19. 9. 2022  Vložené:12. 9. 2022

VIVAREAL* Stavebný pozemok s projektom na novostavbu RD, výmera pozemku 800 m2, obec Malženice, 8 km od Trnavy.

1
Kontaktné údaje Skryť kontakty

Kontaktné údaje

VIVAREAL,s.r.o.

 • Adresa Sídlo: Petra Pázmaňa 3740/30, TT Prev.: Radlinského 6, Trnava, IČO: 36273848, Spoločnosť VIVAREAL s.r.o. je zap. v OR OS Trnava, vložka číslo: 17356/T
  91701 Trnava
 • Telefón 0905 246 246, +421905246246
 • Kontaktná osoba Ing. Ivo Foltín
 • E-mailvivareal@vivareal.sk
 • Hovoríme en   de   ru   fr
Mám záujem Skryť formulár

Mám záujem

Meno a priezvisko
 
E-mail

Telefón

Správa pre realitnú kanceláriu
 

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 

Opíšte kód z obrázku 
 • Druh Pozemok pre rodinné domy / predaj
 • Obec Malženice (Okres Trnava)
 • Katastrálne územie MALZENICE
 • Lokalita Malženice, 8 km od Trnavy
 • Cena 99 000,00 EURvrátane služieb a provízie
 • Veľkosť 800 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok v obci Malženice cca 8 km od krajského mesta Trnava. Na pozemku sa nachádza rodinný dom, na ktorý sa aktuálne vybavuje búracie povolenie, pričom vlastník má pripravený nový projekt na 3-izbový rodinný dom, ktorý je v prípade záujmu možnosť postúpiť novému majiteľovi.
Výmera predmetného pozemku je 800 m2, pričom šírka pozemku v predu je 10,5m, vzadu 9,5m. Stavebný pozemok sa nachádza v intraviláne obce s prístupom z asfaltovej komunikácie.
Na pozemku je vodovodná prípojka s vodomernou šachtou, elektrická prípojka NN, plynová prípojka a vŕtaná studňa.

V obci je dobrá občianska vybavenosť a to: - Materská škola - Základná škola, - Predajňa potravinárskeho tovaru, - Pohostinské odbytové stredisko, - Telocvičňa, - Ihrisko pre futbal (okrem školských), - Knižnica, - Pošta, - Káblová televízia, - Verejný vodovod, - Verejná kanalizácia, -·Kanalizačná sieť pripojená na ČOV, - Rozvodná sieť plynu, - Komunálny odpad.CENA: 99 000,- EUR vrátane služieb a provízie RK

SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie.
V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária.
Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po vybavenie hypotekárneho úveru certifikovaným finančným poradcom, spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, a prevod nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti