RSS Obchodné priestory na predaj Trnava  VIVAREAL,s.r.o. Obchodní prostory na prodej Trnava  VIVAREAL,s.r.o. Business premises na sale Trnava  VIVAREAL,s.r.o. Geschäftsräume na verkauf (angebot) Trnava  VIVAREAL,s.r.o. Üzleti helyiségek na eladás Trnava  VIVAREAL,s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na predaj Trnava nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na predaj Trnava. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

VIVAREAL* KOMPLETNE PREROBENÝ OBCHODNÝ PRIESTOR v ÚPLNOM CENTRE MESTA

Obrázok nie je k dispozícii
Ponúkame na predaj obchodný priestor v Tehlovom bytovom dome priamo v centre mesta. Obchodný priestor je na prízemí, má samostatný vstup a taktiež výstup na pozemok za bytovým domom. Výmera priestoru je cca 30 m2. K priestorom je sociálne zariadenie. Priestor je kompletne prerobwný, klimatizovaný. Vhodné pre služby, kaderníctvo, pedikúra, ambulancia lekára, realitná kancelária, sídlo právnika.
Predaj Obchodné priestory 30 m2 Trnava Detail 70 000,00 EUR (2 108 820,00 Sk)

VIVAREAL* OBCHODNÝ PRIESTOR !! výmera 40m2, výklad, 2x parkovacie miesto v OV, Trnava

Obchodné priestory, Predaj, Trnava - Terézie Vansovej
Ponúkame na predaj obchodný priestor v NOVOSTAVBE bytového domu ALBERT / vedľa nákupného centra MERKUR / v Trnave na rohu ulíc T. Vansovej a ulice A. Kubinu. Obchodný priestor je na prízemí, má dva samostatné vstupy a výklady. Výmera priestoru je 40 m2. K priestorom je sociálne zariadenie. Má samostatné merače tepla a elektriny. Prislúcha k nim aj sociálne zázemie ( t.j. WC s umývadlom a...
Predaj Obchodné priestory 40 m2 Trnava Detail 69 990,00 EUR (2 108 518,74 Sk)

VIVAREAL* SUPER LOKALITA!!! Obchodný priestor, výmera 85, 2 vchody, sídlisko Družba, Trnava

Obchodné priestory, Predaj, Trnava - sídlisko Družba
Ponúkame na predaj obchodný priestor v OV, v Trnave na sídlisku Družba. Jedná sa o nebytové priestory nachádzajúce sa na prízemí polyfunkčného obytného domu. Výmera priestoru je 85 m2 a dispozične pozostáva z troch miestností a sociálneho zázemia. Priestor je možné rozdeliť na dve samostatné jednotky, nakoľko disponuje dvoma samostatnými vstupmi spolu s výkladmi z ulice. Cena: 126 000,-€ ...
Predaj Obchodné priestory 85 m2 Trnava Detail 126 000,00 EUR (3 795 876,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia